07
Gru

Poznajmy się!

Dziś chciałbym napisać Wam trochę więcej o nas.
Prowadzimy średniej wielkości gospodarstwo (nieco ponad 20 hektarów). Piszę prowadzimy ponieważ za to odpowiada głównie mój Tata z Mamą. Co jest nasze, a co nie? Nasze są truskawki, porzeczki, agrest, czereśnie, wiśnie, śliwki, gruszki oraz jabłka. Na tym etapie uważamy, że należy zmniejszyć ofertę i skupić się na kilku wybranych uprawach.

Od dłuższego czasu widzimy zwiększone zapotrzebowanie na produkty wysokiej jakości i takie staramy się produkować i dostarczać. Natomiast stosunkowo niedawno widzimy trend wysokiej jakościowo i wolnej od chemii żywności. I za tym trendem chcemy podążać, ponieważ uważamy to za słuszną drogę. Nasi klienci i w ogóle ludzie zaczynają dostrzegać wartość zdrowej żywności i mają większą świadomość tego co jedzą. Tak to WyJ W rozmowach z Wami da się odczuć potrzebę informacji gdzie nasze owoce rosną i w jaki sposób je produkujemy. I to Wy wyznaczacie dla nas kierunek w jakim idziemy.

Niestety w naszej branży nie da się przestawić z dnia na dzień czy z roku na rok. Jest to proces, który nie polega tylko na zmianie nasadzeń ale również na zmianie technologii produkcji. Zdajemy sobie sprawę z tego ale chcemy w tym uczestniczyć i pomagać innym w tej ciężkiej drodze. Na tym etapie nie zdradzimy więcej szczegółów ale za jakiś czas pochwalimy się efektami jakie by nie byłyJ.